HALKALI KAĞIT FABRİKASI A.Ş. FABER MOTORLU VANALARI İLE ÜRETİMİNİ HIZLANDIRIYOR

HALKALI KAĞIT FABRİKASI A.Ş. FABER MOTORLU VANALARI İLE ÜRETİMİNİ HIZLANDIRIYOR

Kağıt endüstrimizin lider kuruluşlarından olan Halkalı Kağıt Fabrikası A.Ş. Faber motorlu kelebek vanaları ile üretimini hızlandırıyor.

 

FABER - FBR Akış Kontrol Sistemlerni

Faber, üretim ve ürün kategorimizde pnömatik/elektrikli aktüatörler, motorlu vanalar, solenoid vanalar, aktüatör flanşlı pirinç ve paslanmaz vanalar ve muhtelif akış otomasyon çözümleri yer almaktadır.

Ürünlerimiz gıda, kimya, gemi, ilaç, tekstil, boya, çimento, kâğıt, enerji, içme suyu, atık su, arıtma, ısıtma, soğutma, havalandırma, petrokimya, enerji ve biyoteknoloji gibi yurt içindeki ve yurt dışındaki pek çok endüstriyel tesiste ve proseste başarıyla kullanılmaktadır.  Faber ürünleri, makul fiyatıyla, kalitesiyle, sağlamlığıyla sanayicimizin, satıcımızın, projecimizin ve taahhütçümüzün yüzünü güldürüyor.

Müşterilerimiz ve partnerlerimizle mevcut sıcak ilişkilerimiz, dostluklarımız başarımızdaki temel taşlardan biridir. Faber ürünleri, yurt içinde ve yurt dışında pek çok projede, tesiste, proseste başarıyla kullanılmaktadır.

Vizyonumuz, kaliteli, yenilikçi, fonksiyonel ve çevre dostu ürünler ile sanayinin, ülkenin, toplumun ve insanlığın gelişmesine katkıda bulunacak, asırlarca yaşayacak, gelişecek küresel bir oyuncu olmak ve dünya markası haline gelmektir. Ülkeye, topluma, doğaya ve çevreye saygılı olmayı görev biliyor, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, iş ortaklarımız, tüketicilerimiz ve çalışanlarımızla oluşturduğumuz ailemizin gelişimini amaçlıyoruz, destekleri için hepsine teşekkür ediyoruz.

Daha detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayınız: https://www.fbrvalve.com/

Kaydet